Baekma examens 23 december 2016 plus uitreiking diploma's Dan-graden

Vrienden, op vrijdag 23 december 2016 kende onze club een hoogtepunt. foto's; klik hier Wij toetsden de vaardigheden van verschillende leden van onze club in verschillende disciplines. Zij hadden allen ernstig getraind en waren geregeld aanwezig op de trainingen waar zij oefenden met de juiste spirit. Zij wilden geen vechtmachines worden. Nee, zij wilden de Koreaanse Krijgskunsten beoefenen in de geest zoals dat voorzien is door de grootmeesers. Een van die grootmeesters is stichtend lid van onze club Alfred Laseure 8ste Dan Hapkido en 7de Dan Taekwondo, internationaal gekend en geƫerd door de andere grootmeesters. Wij, van Baekma, zijn niet weinig trots om te mogen melden dat wij dit haar verschillende promoties hebben mogen zien van zowel de Keubgordels als bij de Dan-graden. Laten we hier even bij stilstaan, maar het mag geen einddoel zijn. Baekma spoort haar leden aan om verder te werken en verder te bouwen aan hun carriere in de Koreaanse Krijgskunsten. Iedereen met de juiste instelling en met voldoende inzet zal zien dat er nog veel, nog heel veel mogelijk is bij Baekma. Denk eraan ons gevecht is tegen onrecht, zegevieren doen jullie door volhardend en vastberaden verder te werken. Komaan samen met jullie vrienden er tegenaan om verder te gaan, verder dan jullie ooit durfden hopen. (RS)